Biznes

 • foto

  Znajdziesz tu również płyty

  Znajdziesz tu również płyty - bitumiczne, poliwęglanowe czy z . . Na terenie województwa zachodniopomorskiego wykonaliśmy setki więźb i pokryć dachowych. Prowadzimy prace wysięgnikami w zakresie od 0,5 metra do 28 metrów wysokości, udźwig 265 kg, wysięg boczny do 16 m. Przedstawią dopasowaną propozycję - skontaktuj się.

  Dodany: 2018-11-29
  Kategoria: biznes
  Komentarze: 0


 • foto

  Zagwarantowanie rewelacyjnych gontów to to sprawa priorytetowa

  Zagwarantowanie rewelacyjnych gontów to to sprawa priorytetowa dla hurtowni pokryć dachowych. Odradzam salon ,trauma, i jeszcze tyłek obrobią, fajnie strzygą i farbują w salonie, ceny przystępne i wysoka jakość obsługi. Nowe jaśniejsze i bardziej neutralne szkło bazowe zastąpiło we wszystkich zakładach, wcześniej używane inne szkło. Nieodłącznym elementem prac remont dachu i remont dachu jest wykonanie.

  Dodany: 2018-11-29
  Kategoria: biznes
  Komentarze: 0


 • foto

  Drzwi wejściowe zewnętrzne są produkowane z wielu materiałów

  Drzwi wejściowe zewnętrzne są produkowane z wielu materiałów. Zostało tam zaprezentowane nowatorskie rozwiązanie projektu dachu, z wykorzystaniem dachówki znanej firmy. Czyszczenie dachu to dla nie lada wyzwanie? biorąc pod uwagę to, jak wielką i ważna odgrywa rolę, jego budowę i tworzenie należy traktować poważnie i solidnie. Czyszczenie dachu prostym, dwuspadowym kształcie nie będzie tak czasochłonne jak mycie dachu wielospadowego. Próbujesz dotrzeć do sprawdzonego specjalisty.

  Dodany: 2018-11-29
  Kategoria: biznes
  Komentarze: 0


 • foto

  tych negatywnychchyba to konkurencja super

  tych negatywnych....chyba to konkurencja super i usługa u na bardzo wysokim poziomie ,pozdrawiam fryzjerkę ,która nie ma sobie równych w cięciu włosów-tylko trzeba z wyprzedzeniem do niej dzwonić . Następnie przykręcamy zawiasy do ościeżnicy, drzwi wejściowe? bezramowej technologii zabudowa balkonów jeszcze nigdy nie była tak prosta. Ci dekarze nie mają sobie równych na terenie . Czerpiemy inspiracje z natury, historii,.

  Dodany: 2018-11-29
  Kategoria: biznes
  Komentarze: 0


 • foto

  Jestem bardzo zadowolona robiłam pasemka i cięcie

  Jestem bardzo zadowolona, robiłam pasemka i cięcie na włosach do pach uwaga, zapłaciłam oszałałamiajacą cenę 130zł!!! odczekac troche, zeby nie zniszczyc kompletnie sobie wlosow ciaglym farbowaniem i po 2 miesiacach poszlam do ktory zrobil mi piekna fryzurke i cudny kolor blond!!! od niego z plamami na glowie!!! strzyzenie z modelowaniem.

  Dodany: 2018-11-29
  Kategoria: biznes
  Komentarze: 0


 • foto

  Od wielu lat prowadzimy współpracę

  Od wielu lat prowadzimy współpracę z liderami na rynku drzwi wewnętrznych i zewnętrznych. Dekarz nabył nowych umiejętności przydatnych w remontach dachów jak i w kładzeniu nowych pokryć dachowych, których klienci poszukują przy wyborze firmy dekarskiej. Dacholeum to masa asfaltowa modyfikowana kauczukiem syntetycznym, która po nałożeniu tworzy.

  Dodany: 2018-11-29
  Kategoria: biznes
  Komentarze: 0


 • foto

  Firma hołduje tradycji tworząc nieprzerwanie od

  Firma hołduje tradycji - tworząc nieprzerwanie od ponad 25 lat rodzinną spółkę specjalizującą się w tworzeniu i remontowaniu pokryć dachowych. Włosy są bardzo dobrej jakości i można je używać do ponownego przedłużania. Systemy rynnowe odprowadzają wodę opadową z dachu, dzięki czemu elewacja nie nachodzi wilgocią i pozostaje estetyczna. Aby uzyskać szczegółowe informacje skontaktuj się od razu - możesz tylko zyskać. W naszej ofercie.

  Dodany: 2018-11-29
  Kategoria: biznes
  Komentarze: 0


 • foto

  W dobrym salonie miło spędzimy czas poprawimy sobie nastrój

  W dobrym salonie miło spędzimy czas, poprawimy sobie nastrój a przede wszystkim odmienimy wygląd i zadbamy siebie. Stawka usług może być tu uzależniona od rodzaju pokrycia. Rozmach naszych działań, rosnąca liczba zadowolonych klientów i dynamiczny rozwój firmy najlepiej świadczy najwyższej jakości oferowanych przez nas usług. Ponieważ pracujemy na wszystkich.

  Dodany: 2018-11-29
  Kategoria: biznes
  Komentarze: 0


 • foto

  Wysoka jakość usług powoduje że odwiedzam

  Wysoka jakość usług powoduje że odwiedzam ten salon regularnie. Normalne drzwi będą miały jeden, góra dwa zamki - drzwi antywłamaniowe mają dodatkowe ryglowania uruchamiane przez zasuwnice. Dedykowane głównie jako drzwi do mieszkań, a także biur, lokali użyteczności public. Nasza firma istnieje na rynku od 1988 roku. Przed zakupem prosimy kontakt celem ustalenia dostępności wzorów oraz możliwości montażu. Bezpieczeństwo domu zależy od dobrze pokrytego dachu, dach musi kosztować.

  Dodany: 2018-11-29
  Kategoria: biznes
  Komentarze: 0


 • foto

  Montaż drzwi i ościeżnicy zgodnie ze sztuką budowlaną

  Montaż drzwi i ościeżnicy zgodnie ze sztuką budowlaną, normami oraz prawem budowlanym. Firma udziela 24 miesięcznej gwarancji na tylne okna wykonane z tworzyw sztucznych oraz oświadcza, iż są one wolne od wad materiałowych i konstrukcyjnych opuszczając nasze przedsiębiorstwo. Wodoodporność: zabezpieczająca nowe podłogi.

  Dodany: 2018-11-29
  Kategoria: biznes
  Komentarze: 0