Biznes

 • foto

  Drzwi i okna dobrej izolacyjności cieplnej to bardzo

  Drzwi i okna dobrej izolacyjności cieplnej to bardzo istotny i jeden z głównych elementów dla domów energooszczędnych. Dbamy aby każda kobieta czuła sie u nas komfortowo. Możesz tu nabyć również wszelkie produkty potrzebne do ich montażu, takie jak pianki i silikony. Przeszliśmy się po szczecińskich salonach fryzjerskich i sprawdziliśmy, jakie fryzury są teraz modne, jak najczęściej farbujemy włosy.

  Dodany: 2019-03-18
  Kategoria: biznes
  Komentarze: 0


 • foto

  W zakresie naszej działalności mieści się sprzedaż artykułów

  W zakresie naszej działalności mieści się sprzedaż artykułów izolacyjnych oraz systemów kominowych. Chcę otrzymywać podobne oferty na e-mail! fryzjerski damsko - męski zatrudni fryzjera damskiego lub męskiego. Myslę, że ta osoba co wystawiła tak nędzna opinię wstała z wyra lewa noga i nie zasługuje na taki zakład fryzjerski, bo ten salon nie jest dla prostackich i narzekajacych na wszystko, sztrzyże się tam mnóstwo osób i każdy jest zadowolony,.

  Dodany: 2019-03-18
  Kategoria: biznes
  Komentarze: 0


 • foto

  Biorąc pod uwagę obsługę kawka herbatka cukiereczek gazetka

  Biorąc pod uwagę obsługę (kawka, herbatka, cukiereczek, gazetka i świetna atmosfera), produkty na których pracują i to że nie trzeba podawać folii (zawsze tego nienawidziłam ) to cena jest niebotycznie niska! odradzam z tego samego salonu!!! chodzi drogie koleżanki cięcie włosów p.Michał nie ma w sobie równych. Jeśli wiesz czego chcesz możesz na niego liczyć. Pani wysłuchała mnie, doradziła.

  Dodany: 2019-03-18
  Kategoria: biznes
  Komentarze: 0


 • foto

  bukmacherka

  bukmacherka Czym są zakłady sportowe? Obstawianie typów w internecie polega na typowaniu czy podane zdarzenie, przeważnie sportowe ale nie tylko, zajdzie. Po jednej stronie w zakładach internetowych istnieje klient, a więc po prostu osoba typująca zajście, a z innej bukmacher, więc po prostu firma, zatwierdza dany typ na podanych wcześniej przez niego warunkach. Najbardziej popularne są typy bukmacherskie zawierane są na piłkę nożną,.

  Dodany: 2019-03-15
  Kategoria: biznes
  Komentarze: 0


 • foto

  Tworzymy zespół osobowości niepowtarzalnej ekspresji i wyobraźni

  Tworzymy zespół osobowości niepowtarzalnej ekspresji i wyobraźni. Cala obsluga klienta pozostawia wiele do zyczenia w tym salonie. Poza głównymi usługami firmy, jakimi są okna, drzwi i dachy, w zakresie wykonywanych przez nas usług leży również wymiana okuć okiennych i drzwiowych, sprzedaż i montaż rolet.

  Dodany: 2019-03-13
  Kategoria: biznes
  Komentarze: 0


 • foto

  Są zdecydowanie piękniejsze niż oglądaliśmy w zdjęciach

  Są zdecydowanie piękniejsze niż oglądaliśmy w zdjęciach. Stworzyliśmy tę usługę dla trzykrotnego zwiększenia pewności, że wybór, którego dokonałeś, jest najbezpieczniejszym z możliwych. Przy tym była bardzo miła i przyjemnie mi się z nią rozmawiało. Zakup drzwi to kosztowna inwestycja, szczególnie w momencie gdy konieczne jest wyposażenie całego domu bądź mieszkania za jednym razem lub przy nabyciu solidnych drzwi antywłamaniowych.

  Dodany: 2019-03-13
  Kategoria: biznes
  Komentarze: 0


 • foto

  Specjalizujemy się między innymi w dachów

  Specjalizujemy się między innymi w dachów, pokryciach dachowych, naprawy przecieków, naprawy interwencyjne, projektowanie dachów, czyszczenie dachów, mycie dachów, montaż papy, obróbki blacharskie dachu , odśnieżanie dachu i inne usługi dekarskie. Poznaj nasz zespół i wypróbuj nasze usługi. Szeroki wybór okien dachowych i połaciowych.

  Dodany: 2019-03-13
  Kategoria: biznes
  Komentarze: 0


 • foto

  Oświetlenie Warszawa

  Oświetlenie Warszawa Chyba nie trzeba nikogo przekonywać, że jednym z najistotniejszych elementów w wyposażeniu każdego budynku jest jego oświetlenie. Nie jesteśmy w stanie bez niego funkcjonować. Dodatkowo chcemy, by nasze domy, biura i wszystkie zarządzane przez nas budynki wyglądały jak najlepiej i robiły wrażenie na każdej odwiedzającej je osobie. .

  Dodany: 2019-03-07
  Kategoria: biznes
  Komentarze: 0


 • foto

  Mogą się z nami kontaktować kiedy będzie potrzeba wymiany

  Mogą się z nami kontaktować kiedy będzie potrzeba wymiany okuć okiennych i drzwiowych, konserwacji okien, wykonujemy również elewacje i docieplenia budynków, wymieniamy uszczelki oraz klamki, montujemy nawietrzaki, naprawiamy monobloki, a także wykonujemy usługi dekarskie i ciesielskie. Mamy przyjemność przedstawienia oferty sprzedaży stolarki okiennej, a także związanych z nią akcesoriów.

  Dodany: 2019-02-28
  Kategoria: biznes
  Komentarze: 0


 • foto

  Umów się na konsultacje/pomiar chętnie doradzimy

  Umów się na konsultacje/pomiar - chętnie doradzimy. Jeśli i chciałbyś zmienić swoją fryzurę, to nie czekaj i pomyśl odświeżeniu swojego wyglądu wybierając profesjonalne usługi fryzjerskie. Drzwi wejściowe mogą być wykonane z drewna lub z tworzywa sztucznego mogą być aluminiowe a także z włókna szklanego. Oferuje szeroką gamę usług.

  Dodany: 2019-02-28
  Kategoria: biznes
  Komentarze: 0